Dom Aukcyjny Ostoya

Skup monet Warszawa

Brak głosów.
Please wait...

Profesjonalny skup monet prowadzimy w tym samym miejscu, w którym zlokalizowany jest nasz Dom Aukcyjny Ostoya – w Galerii Zajączka w mieście Warszawa. Nasz punkt wyróżnia się na tle konkurencji z wielu powodów. Przede wszystkim działamy nie tylko dla zysku, ale też, a może głównie dlatego, że prowadzimy ten biznes z pasji. Uwielbiamy dzieła sztuki, antyki, a w szczególności wyjątkowe monety. Co więcej, wiemy o nich niemal wszystko i systematycznie poszerzamy swoją wiedzę. Wszystko po to aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Numizmatyką interesujemy się już od wielu lat. Ponadto cały czas mamy styczność z różnorodnymi numizmatami, które przynoszą nam nasi klienci. W zamian oferujemy im przyzwoite pieniądze.
Nasz skup monet jest wyjątkowy, pomimo iż Warszawa jest miastem, w którym działa niejeden tego typu punkt. Dbamy o dobro wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy przychodzą do nas z jedną monetą, czy z całą kolekcją. Uważnie im się przyglądamy, przedstawiamy najważniejsze informacje i na życzenie klienta dokonujemy rzetelnej wyceny.
Z chęcią odkupujemy wszystkie monety, choć tak naprawdę ostateczna decyzja zawsze należy do klienta. Nasz skup monet to kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie – przekonaj się o tym osobiście. Wyjaśniamy, informujemy, doradzamy… Tak więc jeżeli i Ty posiadasz wartościowe monety, nie czekaj zbyt długo, zgłoś się do nas! Poza tym zajrzyj na stronę, w tym na aukcje internetowe, gdzie prezentujemy wyjątkowe dzieła sztuki.
Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019