Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Gliwice

Chile - Argentyna

Brak głosów.
Please wait...

Wyjazdy kształcą, poszerzają nasze horyzonty, pozwalają poznawać wielu ciekawych ludzi, zobaczyć nowe miejsca i przeżyć coś, co w domu nie byłoby możliwe. Jako biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wakacji wypoczynkowych, wyjazdów objazdowych czy krótkich wycieczek krajoznawczych, doskonale wiemy, jak spełniać życzenia naszych klientów, spragnionych nowych wrażeń. Każdy wyjazd może być nową, fascynującą przygodą, która na zawsze zapisze się w naszej pamięci. Wystarczy zdobyć się na odwagę i po raz pierwszy wybrać się na długo odkładane wakacje. Zobaczycie Państwo, że podróżowanie jest pasjonującym zajęciem, któremu będziecie oddawać się z prawdziwą przyjemnością. Nasze biuro podróży opracowuje ciekawe programy wycieczek objazdowych w taki sposób, aby turysta zobaczył jak najwięcej interesujących miejsc, poznał unikalną kulturę i obyczaje panujące w danych krajach oraz odpoczął na pięknych plażach nad jeziorami czy nad morzem.

Organizujemy wyjazdy na 7 kontynentów, docieramy do dalekiej, dzikiej Australii, poznajemy lasy tropikalne w Ameryce Południowej czy życie tubylczych ludów w Afryce. Nie straszne nam mrozy na Islandii i Grenlandii albo upały w Chile. To tylko jedne z ofert wakacyjnych, jakie możemy Wam zaproponować. Z nami przeżyjecie Państwo coś ciekawego i zobaczycie miejsca, w których zawsze chcieliście się znaleźć.

Możecie Państwo zdecydować się na wyjazd do dalekiej Argentyny i Chile. Na krańcach Ameryki Południowej czeka ogrom atrakcji. Wycieczka do Argentyny oznacza możliwość odwiedzenia „boskiego” Buenos Aires i zobaczenia pokazu tańca – ognistego tanga w wykonaniu mistrzów. W stolicy Argentyny godnych uwagi jest o wiele więcej atrakcji. Nie bez powodu Buenos Aires nazywane jest Paryżem Ameryki Południowej. Warto wybrać się na historyczny plac Plaza de Mayo, czy przespacerować się najstarszą ulicą świata – Avenida 9 de Julio. Wycieczka do Argentyny obowiązkowo musi obejmować wizytę w Ushuaia, czyli w mieście na krańcu świata. To najdalej na południe wysunięte miasto naszego globu. Później można wybrać się także do Parku Narodowego Ziemi Ognistej. Wakacje w Argentynie i Chile mogą obejmować wizytę w przepięknym Parku Narodowym Los Glaciares, czyli w Parku Lodowców oraz w Patagonii. Wyjazd do Chile będzie okazją do zobaczenia rezerwatu biosfery UNESCO – Parku Narodowego Torres del Paine. Można też pojechać do stolicy Chile – Santiago de Chile, nazywanego miastem kontrastów. Z jednej strony znajdziemy tu ultra nowoczesne biurowce sięgające chmur, a z drugiej kolonialne zabytki. Wakacje w Chile i w Argentynie będą pełne atrakcji – z naszym biurem podróży Logos tour.

Chcielibyście Państwo wybrać się z nami na wyjazd do Chile i Argentyny? Chcecie zobaczyć piękne krajobrazy parków narodowych w obu tych krajach Ameryki Południowej? Możecie zarezerwować bilety lotnicze i całą wycieczkę do Chile i Argentyny na naszej stronie internetowej albo odwiedzić główną siedzibę biura podróży Logos tour w Warszawie. Posiadamy też liczne oddziały w wielu miastach na terenie całej Polski.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Gliwice

Adres: ul. Bankowa 10, 44-100 Gliwice, śląskie

Telefon: 32 231 57 89

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018